16 listopada 2019

XXXIII Niedziela Zwykła C – 17.11.2019

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie kościoła.
  2. Modlitwy z wypominkami za zmarłych w listopadzie po mszach świętych wieczornych, a w niedziele przed mszami świętymi.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. Rozgrywki ministranckie w piłkę nożną w przyszłą sobotę na hali sportowej w Bobrowicach o godz.10.00. Z naszej parafii została zgłoszona jedna drużyna z zakresu klas VI do VIII.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to patronalne święto WSD w Paradyżu oraz Akcji Katolickiej. Taca w całości przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne. Również w przyszłą niedzielę będą rozprowadzane cegiełki na korony dla Matki Bożej Paradyskiej.
  6. Od jutra do czwartku 21 listopada, będę przebywał na rekolekcjach kapłańskich. Wszelkie ważne spawy duszpasterskie proszę zgłaszać w sąsiedniej parafii w Bobrowicach, 683913214.
  7. Tygodniowy kurs przedmałżeński w Krośnie Odrzańskim w parafii p.w. św. Jadwigi od 25 do 30 listopada. Spotkania z konferencją odbywać się będą o godz. 19.00 w domu parafialnym przy kościele św. Andrzeja Apostoła.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji wypominek.