Zawsze aktualne wiadomości

12 listopada 2022

XXXIII Niedziela Zwykła C – 13.11.2022

  1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na fundusz Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Modlitwy z wypominkami za zmarłych po mszach świętych wieczornych, w  piątek w Dychowie różaniec z wypominkami o godz.17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu. Modlitwy za zmarłych do przyszłej soboty.
  3. We wtorek o godz.16.00 w sali gimnastycznej w Dychowie, wieczornica z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej. Dyrekcja szkoły i społeczność uczniowska serdecznie zapraszają.
  4. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu oraz święto Akcji Katolickiej. Taca w tym dniu przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.
  6. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  7. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni. Dziękuje także za ofiary złożone z racji wypominek.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne