17 listopada 2018

XXXIII Niedziela Zwykła B – 18.11.2018

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła, a  Parafialny Zespół Caritas, tradycyjnie zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  2. Modlitwy z wypominkami za zmarłych w listopadzie po mszach świętych wieczornych, a w niedziele przed mszami świętymi.
  3. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. Tygodniowy kurs przedmałżeński w Krośnie Odrz. w parafii p.w. św. Jadwigi od dzisiaj, 18.11. do soboty 24.11. o godz. 19.00 w domu parafialnym przy kościele św. Andrzeja Ap.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to patronalne święto WSD w Paradyżu oraz Akcji Katolickiej. Taca w całości przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.
  6. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.