18 listopada 2023

XXXIII Niedziela Zwykła A – 19.11.2023

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie zbiórka do puszek na zimowe ogrzewanie naszego kościoła.
  2. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Modlitwy z wypominkami w Dychowie w środę i piątek po mszy świętej. W Brzózce we wtorek a w Bronkowie w czwartek o godz.17 msza święta a następnie modlitwy za zmarłych. W piątek kończymy  modlitwy za zmarłych.
  4. Przymiarka szatek do I Komunii we wtorek o godz.18.00 w salce na plebanii. Proszę o obecność wszystkich dzieci z rodzicami.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to patronalne święto Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu oraz święto Akcji Katolickiej. Taca w tym dniu przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.
  7. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie