10 listopada 2019

XXXII Niedziela Zwykła C – 10.11.2019

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Wspieramy kościół prześladowany w wielu krajach świata.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, listopadowy numer Gazetki Parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Jutro 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości – 101 rocznica odzyskania niepodległości. Msza święta za Ojczyznę o godz.11.00. Na zakończenie mszy świętej ok. godz.12.00 zaśpiewamy Hymn Narodowy w ramach ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do hymnu.” Serdecznie zapraszamy.
  4. Modlitwy z wypominkami za zmarłych w listopadzie po mszach świętych wieczornych, a w niedziele przed mszami świętymi.
  5. Spotkanie dla młodzieży klasy VIII przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.18.30 w salce na plebanii.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie kościoła.
  8. W przyszłą niedzielę msza święta dla dzieci o godz.11.00.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji wypominek.