5 listopada 2022

XXXII Niedziela Zwykła C – 06.11.2022

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć listopadowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Spotkanie dla młodzieży klasy 6 i 7 przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.18.00 w salce na plebani.
  4. W piątek 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Msza święta za Ojczyznę tradycyjnie o godz.11.00. Przed mszą świętą o godz.10.45 modlitwa za zmarłych z wypominek oraz za poległych w obronie naszej ojczyzny.
  5. W piątek, z racji Narodowego Święta Niepodległości ks. Biskup Diecezjalny Tadeusz Lityński udziela wszystkim diecezjanom i gościom, dyspensy od pokarmów mięsnych.
  6. Modlitwy z wypominkami za zmarłych po mszach świętych wieczornych.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz Pomocy Kościołowi w potrzebie.
  8. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni. Dziękuje także za ofiary złożone z racji wypominek.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie