Zawsze aktualne wiadomości

11 listopada 2017

XXXII Niedziela Zwykła A – 12.11.2017

 1. Dzisiaj we wszystkich kościołach, zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
 2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, listopadowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
 3. Modlitwy z wypominkami za zmarłych po mszach świętych wieczornych, a w niedziele przed mszami świętymi.
 4. Spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o godz.17.00 w salce na plebanii.
 5. Spotkanie dla młodzieży klasy II gimnazjum i klasy VII, przed sakramentem bierzmowania we wtorek o godz. 18.00 w salce na plebanii.
 6. Spotkanie dla młodzieży klasy III gimnazjum przed sakramentem bierzmowania w środę o godz. 18.00 w salce na plebanii.
 7. Spotkanie dla rodziców i dzieci klasy III z racji wyboru i przymierzenia szatek do I Komunii Świętej, w czwartek o godz.16.30 w salce na plebanii.
 8. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
 9. W najbliższą sobotę, ostatnia nauka przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych z listopadowej serii. Kolejne nauki odbędą się w pierwsze trzy soboty lutego 2018 roku.
 10. Za tydzień, trzecia niedziela miesiąca. Taca w Dychowie przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania kościoła, a  Parafialny Zespół Caritas, tradycyjnie będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
 11. Za tydzień msza święta dla dzieci o godz.11.00.
 12. W Krośnie Odrzańskim zapowiadany jest Kurs Przedmałżeński. Rozpocznie się w poniedziałek 20 listopada w kościele św. Andrzeja o godz.19.00. Nauki codziennie do niedzieli 26 listopada codziennie o godz.19.00.
 13. W niedzielę 10 grudnia, o godz.15.00 przybędzie do naszej parafii Święty Mikołaj, aby spotkać się z dziećmi. Bardzo proszę wszystkich rodziców, aby od dzisiaj do 30 listopada zgłaszali swoje dzieci (wiek od 1 roku życia do 6 klasy szkoły podstawowej włącznie) w zakrystii lub u Pani Skarbnik Iwony Mielnik. Przy zapisie wpłata 15 zł.
 14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii. Dziękuję także serdecznie dla wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniu wizytacji kanonicznej. Panu Leszkowi z Brzózki dziękuję za uwiecznienie uroczystości na zdjęciach.
 
Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne