7 listopada 2020

XXXII Niedziela Zwykła A – 08.11.2020

1. Dzisiaj w całej Polsce zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. Ze względu na kolejne restrykcje i ograniczenia, w kościołach naszej parafii może przebywać: w Dychowie do 35 osób, w Bronkowie i Brzózce do 15 osób. W dalszym ciągu można korzystać z dyspensy od niedzielnej mszy świętej i uczestniczyć przez transmisje w radiu czy telewizji.
  3. Modlitwy z wypominkami za zmarłych w listopadzie po mszach świętych. W każdy piątek w Dychowie różaniec z wypominkami o godz.17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. Jutro 9 listopada, święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie, Matki wszystkich kościołów świata. Msza święta o godz.10.00.
  5. W środę 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Msza święta za Ojczyznę tradycyjnie o godz.11.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie naszego kościoła.
  8. Biuro parafialne w czasie zaostrzonych przepisów sanitarnych, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.