2 listopada 2019

XXXI Niedziela Zwykła C – 03.11.2019

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Do piątku, 8 listopada możliwość zyskania odpustów, codziennie za jedną duszę. Warunki odpustu: nawiedzić cmentarz, kościół lub kaplicę oraz pomodlić się za zmarłych. Oczywiście wcześniej należy odbyć spowiedź sakramentalną, przyjąć komunię świętą oraz pomodlić się w intencjach Ojca świętego, a także postanowić całkowicie zerwać z przywiązaniem do grzechu.
  3. Modlitwy z wypominkami za zmarłych w listopadzie po mszach świętych wieczornych, a w niedziele przed mszami świętymi.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy VII przed sakramentem bierzmowania w czwartek o godz.18.30 w salce na plebanii.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Różaniec z wypominkami za zmarłych w piątek o godz.17.00. Po różańcu rozdanie pamiątek dla dzieci, które uczęszczały na różaniec w październiku i oddały podpisane koperty z listami od Matki Bożej.
  7. Odwiedziny chorych w ich domach, w sobotę 9 listopada od godz.9.00.
  8. Za tydzień ukaże się listopadowy numer Gazetki Parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji wypominek.