3 listopada 2018

XXXI Niedziela Zwykła B – 04.11.2018

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych adoracje Najświętszego Sakramentu oraz zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć listopadowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Spotkanie z rodzicami i dziećmi klasy trzeciej z racji wyboru i przymiarki szatek do I Komunii świętej w środę o godz.18.30 w salce na plebanii. Proszę o obowiązkową obecność rodziców i dzieci.
  4. Modlitwy z wypominkami za zmarłych w listopadzie po mszach świętych wieczornych, a w niedziele przed mszami świętymi.
  5. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Obowiązkowe nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego w pierwsze trzy soboty listopada o godz.18.00 w salce na plebanii. Druga nauka już w najbliższą sobotę.
  7. W najbliższą niedzielę, 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości – 100 Rocznica odzyskania niepodległości. Msza święta za Ojczyznę o godz.11.00. Serdecznie zapraszamy.
  8. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Proboszcz Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie