4 listopada 2023

XXXI Niedziela Zwykła A – 05.11.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę listopadowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Do 8 listopada, możemy zyskać odpust zupełny za zmarłych, każdego dnia za jedną duszę.
  4. Różaniec z wypominkami w Dychowie w środę i sobotę o godz.16.30 oraz w piątek o godz.17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu. W Brzózce we wtorek a w Bronkowie w czwartek o godz.17 msza święta a następnie modlitwy za zmarłych.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Msza święta za Ojczyznę o godz.17.00.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz Pomocy Kościołowi w potrzebie.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni. Bóg zapłać za ofiary złożone z racji wypominek oraz za piękne chryzantemy, które cały miesiąc będą ozdabiać naszą świątynię, a ufundowała je pewna rodzina.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie