22 października 2022

XXX Niedziela Zwykła C – 23.10.2022

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny. Taca przeznaczona na działalność misyjną kościoła.
  2. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie codziennie od poniedziałku do piątku o godz.17.00, w soboty o godz.16.30, a w niedziele o godz.7.30. W Bronkowie różaniec codziennie o godz.17.00, a w Brzózce we wtorek o godz.17.00.
  3. W piątek dalszy ciąg świętowania Jubileuszu 70-lecia Elektrowni. Tym razem będą świętować emeryci. Msza święta w ich intencji o godz.12.00, a następnie dalsze świętowanie w Pensjonacie Dychów.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej. Po adoracji o godz.17.00 różaniec.
  5. W piątek, 28 października dzień imienin Ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.
  6. Zbliża się listopad, miesiąc pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Tradycyjne karty wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła.
  7. W Uroczystość Wszystkich Świętych msze święte w naszej parafii według tradycyjnego porządku: w Dychowie o godz.8.00, w Brzózce o godz.9.00, w Bronkowie o godz.10.00, a po mszy świętej procesja na cmentarzu. W sąsiednich parafiach program mszy świętych i procesji na cmentarzach podobny jak w ubiegłych latach.
  8. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.