Zawsze aktualne wiadomości

23 października 2021

XXX Niedziela Zwykła B – 24.10.2021

  1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny. Tradycyjnie zbiórka do puszek na działalność misyjną kościoła.
  2. W czwartek, 28 października dzień imienin Ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie.
  3. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie codziennie. W tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz.17.00, w sobotę o godz.16.30 a w niedzielę przed poranną mszą świętą, który poprowadzą członkowie żywego różańca. We wtorek i czwartek różaniec prowadzić będą wspólnoty parafialne o godz.17.00.
  4. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Zbliża się listopad, miesiąc pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Tradycyjne karty wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Bardzo proszę o czytelne wypisywanie imion czy nazwisk zmarłych.
  6. W Uroczystość Wszystkich Świętych msze święte w naszej parafii według tradycyjnego porządku: w Dychowie o godz.8.00, w Brzózce o godz.9.00 i w Bronkowie o godz.10.00 a po mszy procesja na cmentarzu. W sąsiednich parafiach program mszy świętych i procesji na cmentarzach podobny jak w ubiegłych latach.
  7. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne