Zawsze aktualne wiadomości

1 października 2016

XXVII Niedziela Zwykła C – 2016

 1. Dzisiaj, Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Rokitna.
 2. W zakrystii do nabycia kalendarze katolickie na 2017 rok w cenie 5 zł.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 4. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci, młodzieży i starszych w Dychowie w środę, piątek i sobotę o godz.17.00, czyli przed mszami świętymi, w pozostałe dni: poniedziałki, wtorki i czwartki różaniec także o godz.17.00, który tradycyjnie prowadzić będzie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej.
 5. Spotkanie rodziców dzieci klasy III w ramach programu przygotowania do I Komunii Świętej w środę o godz.18.30 w salce na plebanii.
 6. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w czwartek o godz.18.00 w salce na plebanii.
 7. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek i w sobotę o godz.17.30, w Brzózce we wtorek, a w Bronkowie w czwartek o godz.17.30.
 8. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata, z okazją do spowiedzi świętej.
 9. Za tydzień, w niedzielę ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych w Dychowie, w środę po mszy świętej wieczornej, w Bronkowie w czwartek.
 11. Biuro parafialne od października do kwietnia, czynne w środy i piątki, od godz.15.30 do godz.16.30 oraz po wcześniejszym umówieniu.
 12. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej ogłasza plastyczny konkurs papieski – Papież Jan Paweł II w oczach dzieci. Podpisane prace przyjmujemy do 12 października. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w Dniu Papieskim 16 października podczas mszy świętej dla dzieci. Czekają ciekawe nagrody dla pierwszych trzech miejsc oraz nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników. Dokładne informacje przekaże w szkole Pani Katechetka.
 13. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.
 
Ks. Marek Kowal
Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne