Zawsze aktualne wiadomości

2 października 2021

XXVII Niedziela Zwykła B – 03.10.2021

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. We wtorek 5 października w liturgii wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. Msza święta z relikwiami św. Faustyny w Brzózce o godz.17.30. Serdecznie zapraszam.
  4. Spotkanie dla rodziców i dzieci klasy III w ramach przygotowania do I Komunii świętej w środę o godz.18.00 w kościele. W czasie spotkania będą rozprowadzane różańce oraz odbędzie się wybór i przymiarka szatek liturgicznych Firmy Duber z Zielonej Góry. Proszę o obecność dzieci oraz rodziców.
  5. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie codziennie. W poniedziałek, środę, piątek o godz.17.00, w sobotę o godz.16.30 a w niedzielę przed poranną mszą świętą, który poprowadzą członkowie żywego różańca. Z tej racji w październiku nie będzie porannych Godzinek. We wtorki i czwartki różaniec prowadzić będą wspólnoty parafialne o godz.17.00. Na filiach różaniec we wtorek w Brzózce a w czwartek w Bronkowie o godz.17.00.
  6. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. Za tydzień przypada XXI Dzień Papieski. Tradycyjnie zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierający uzdolnioną młodzież.
  8. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne