Zawsze aktualne wiadomości

3 października 2020

XXVII Niedziela Zwykła A – 04.10.2020

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
 3. Jutro, 5 października w liturgii wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej. W Dychowie msza święta z relikwiami św. Faustyny o godz.17.30. Serdecznie zapraszamy.
 4. W środę, 7 października wspomnienie NMP Różańcowej. Msza święta w intencji wszystkich członków Żywego Różańca naszej parafii o godz.17.30. W czasie mszy świętej inauguracja nowej Róży Różańcowej Rodziców, którzy będą modlić się w intencji dzieci naszej parafii. Brakuje nam jeszcze 3 rodziców. Zapraszamy serdecznie.
 5. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz.17.00. W poniedziałki, wtorki i czwartki różaniec prowadzić będzie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ. W pozostałe dni przed mszą świętą wieczorną. W niedzielę różaniec o godz.7.30, czyli przed poranną mszą świętą, który poprowadzą członkowie żywego różańca. Z tej racji w październiku nie będzie porannych Godzinek.
 6. Spotkanie dla rodziców dzieci klasy III w ramach przygotowania do I Komunii Świętej w środę o godz.18.15 w kościele.
 7. W tygodniu msze święte w Dychowie: w poniedziałek, środę i piątek o godz.17.30, w sobotę tradycyjnie o godz.17.00 msza święta niedzielna, a różaniec o godz.16.30. W Brzózce msza święta we wtorek, a w Bronkowie w czwartek o godz. 17.30, różaniec o godz. 17.00.
 8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
 9. Za tydzień przypada XX Dzień Papieski. Tradycyjnie zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 10. Biuro parafialne w październiku czynne w środy i piątki od godz.15.30 do godz.16.15.
 11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
 
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne