24 września 2022

XXVI Niedziela Zwykła C – 25.09.2022

1. Spotkanie dla rodziców i młodzieży klasy VI i VII, wyjątkowo dwie klasy z racji małej ilości osób w grupie, oraz zapisy na dwuletnie przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania w środę o godz.18.00 w kościele. Rozpoczęcie mszą świętą.
  2. W czwartek, 29 września święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Msza święta w Bronkowie o godz.18.00.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W sobotę, 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Pierwszy różaniec o godz.16.30. Serdecznie zapraszamy.
  5. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna w przyszłą sobotę.
  6. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty października o godz.18.00 w kościele. W najbliższą sobotę pierwsza nauka.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  8. Za tydzień ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. W szkole w Dychowie trwa zbiórka elektrośmieci. Do 17 października w godzinach pracy szkoły można przynosić zużyte elektro sprzęty. Serdecznie zapraszamy do udziały w akcji, aby nasza szkoła za zorganizowaną zbiórkę otrzymała cenne nagrody.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie