24 września 2016

XXVI Niedziela Zwykła C – 25.09.2016

1. Dzisiaj, zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  2. Pierwsze spotkanie dla młodzieży klasy II gimnazjum wraz z rodzicami, przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.18.00 w kościele. Rozpoczęcie mszą świętą a następnie konferencja, zapisy i rozdanie indeksów. Proszę o obecność przynajmniej jednego z rodziców.
  3. W zakrystii do nabycia kalendarze katolickie na 2017 rok w cenie 5 zł.
  4. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, a w sobotę o godz.17.00, w Brzózce we wtorek, a w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata, z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę, 1 października rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Pierwsze nabożeństwo o godz.16.30, a po nim msza święta. W niedzielę nabożeństwo różańcowe pół godziny przed mszą świętą z godz.11.00 Zapraszam wszystkie dzieci, dla których zostały zakupione różańcowe pomoce.
  7. Odwiedziny chorych w sobotę od godz.9.00 rano.
  8. Za tydzień, w niedzielę ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. Pielgrzymka Róż Różańcowych do Rokitna w najbliższą niedzielę. Wyjazd z przystanku PKS ok. godz.8.15. Osoby zapisane, proszę o wpłatę 30 zł do soboty włącznie.
  10. W związku z pielgrzymką Żywego Różańca do Rokitna, zmiana tajemnic różańcowych w Dychowie, odbędzie się w środę 5 października po mszy świętej wieczornej, w Bronkowie w czwartek, 6 października a w Brzózce zmiana tajemnic tradycyjnie w najbliższą niedzielę.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii oraz za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę w Dychowie przeznaczone na planowane ogrzewanie kościoła.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie