29 września 2018

XXVI Niedziela Zwykła B – 30.09.2018

1. Dzisiaj ostatni dzień września. Od jutra rozpoczynamy październik, miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz.17.00. W poniedziałki, wtorki i czwartki różaniec prowadzić będzie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ. W pozostałe dni przed mszą świętą wieczorną. W niedzielę różaniec o godz.7.30, czyli przed poranną mszą świętą, który poprowadzą członkowie żywego różańca. Z tej racji w październiku nie będzie porannych Godzinek.
  2. W zakrystii, można nabyć diecezjalne kalendarze na 2019 rok w cenie 5 zł.
  3. Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 16.00 w kościele.
  4. Spotkanie z rodzicami dzieci klasy III przed I Komunią w środę o godz.18.30 w salce na plebanii.
  5. Spotkanie dla młodzieży klasy VII szkoły podstawowej w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w czwartek o godz.18.30 w salce na plebani.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. Odwiedziny chorych w ich domach w sobotę od godz.9.00.
  9. Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretek do Rokitna w najbliższą sobotę 6 października. Wyjazd autokaru o godz.7.30 z przystanku PKS obok plebanii.
  10. W sobotę o godz.10.00 w salce na plebanii Akcja Katolicka drukuje i składa nowy numer gazetki. Z tej racji zaprasza wszystkich członków do pomocy.
  11. W przyszłą niedzielę ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  12. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po wszystkich mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  13. W październiku biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.15.30 do 16.15, lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Proboszcz Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie