25 września 2021

XXVI Niedziela Zwykła B – 26.09.2021

1. Dzisiaj doroczne liczenie wiernych uczestniczących we mszy świętej i przystępujących do komunii świętej.
  2. Kalendarze katolickie na 2022 rok można nabywać w zakrystii po 7 zł.
  3. Pierwsze spotkanie dla rodziców i młodzieży klasy VII oraz zapisy na dwuletnie przygotowanie młodzieży do sakramentu bierzmowania w poniedziałek o godz.18.00 w kościele. Rozpoczęcie mszą świętą.
  4. Spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla młodzieży klasy VIII w środę o godz.18.00 w kościele. Rozpoczęcie mszą świętą.
  5. W piątek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Pierwszy różaniec o godz.17.00 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja od godz.16.30. W sobotę różaniec o godz.16.30 a w niedzielę przed poranną mszą świętą o godz.7.30.
  6. Pielgrzymka Róż Różańcowych i Margaretek do Rokitna w najbliższą sobotę 2 października. Zapisy jeszcze tylko dzisiaj w zakrystii.
  7. Odwiedziny chorych tylko na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  9. Za tydzień ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  10. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  11. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.