Zawsze aktualne wiadomości

26 września 2020

XXVI Niedziela Zwykła A – 27.09.2020

 1. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla migrantów i uchodźców.
 2. W czwartek, 1 października rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz.17.00. W poniedziałki, wtorki i czwartki różaniec prowadzić będzie Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ. W pozostałe dni przed mszą świętą wieczorną. W niedzielę różaniec o godz.7.30, czyli przed poranną mszą świętą, który poprowadzą członkowie żywego różańca. Z tej racji w październiku nie będzie porannych Godzinek. Dzieci i młodzież zapraszam na różaniec już w najbliższy piątek o godz.17.00.
 3. W tygodniu msze święte w Dychowie: w środę o godz.18.00, w piątek o godz.17.30, w sobotę tradycyjnie o godz.17.00 msza święta niedzielna, a różaniec o godz.16.30. W Brzózce msza święta we wtorek o godz.18.00, a w Bronkowie w czwartek różaniec o godz. 17.00, a następnie msza święta.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca
 5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00,    różaniec o godz.17.00. a następnie msza święta.
 6. Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna w sobotę 3 października. Odjazd autokaru z przystanku przy blokach o godz.8.15. Zapisy tylko do dzisiaj.
 7. Odwiedziny chorych w ich domach w dalszym ciągu z racji pandemii, tylko na wezwanie chorego lub rodziny.
 8. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca. Brakuje nam 5 osób do nowopowstałej Róży rodziców, którzy pragną modlić się za dzieci i młodzież naszej parafii. Serdecznie i gorąco zachęcam do zgłoszenia się chętnych rodziców.
 9. W przyszłą niedzielę ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
 10. Biuro parafialne w październiku czynne w środy i piątki od godz.15.30 do godz.16.15.
 11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.
 
 
Ks. Marek Kowal – Proboszcz
Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne