30 września 2023

XXVI Niedziela Zwykła A – 01.10.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Rozpoczął się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii: w Dychowie w środy i piątki o godz.17.00, w soboty o godz.16.30 i w niedziele o godz.7.30. W środy i piątki zapraszamy wszystkie dzieci dla których zostały zakupione pomoce różańcowe. W środę do prowadzenia różańca zapraszam rodziców i dzieci klasy od 0 do III, a w piątek od klasy IV do VI.
  4. Nabożeństwo różańcowe w Brzózce we wtorki o godz.17.00 i w Bronkowie w czwartki o godz.17.00. Po różańcu msza święta.
  5. Spotkanie i katecheza dla rodziców dzieci klasy III w środę o godz.18.15 w salce na plebani. Na spotkania będą rozprowadzane różańce.
  6. Spotkanie dla rodziców młodzieży klasy VII i VIII, przed sakramentem bierzmowania w czwartek o godz.18.30 w salce na plebanii.
  7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  8. Odwiedziny chorych w ich domach na życzenie chorego lub jego rodziny.
  9. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie naszej świątyni.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie