17 września 2022

XXV Niedziela Zwykła C – 18.09.2022

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU a taca w Dychowie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  3. Spotkanie dla młodzieży klasy VIII przed sakramentem bierzmowania we wtorek o godz.18.00 w kościele.
  4. W czwartek w Dychowie Uroczystość Jubileuszu 70 lecia Elektrowni. Msza święta jubileuszowa pod przewodnictwem ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego o godz.12.00. Zapraszamy serdecznie całą wspólnotę parafialną.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w środę o godz.16.45 w kościele w Dychowie.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się 1 października. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii do przyszłej soboty.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie