17 września 2016

XXV Niedziela Zwykła C – 18.09.2016

1. Dzisiaj, trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie w Dychowie, taca przeznaczona na realizację inwestycji ogrzewania kościoła.
  2. Dzisiaj, zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
  3. Dzisiaj, Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich.
  4. W zakrystii są do nabycia kalendarze katolickie na 2017 rok w cenie 5 zł.
  5. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00, a w sobotę o godz.17.00, w Brzózce we wtorek, a w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  6. Spotkanie dla młodzieży klasy III Gimnazjum w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania, w środę o godz.18.30 w salce na plebanii.
  7. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 w intencji wynagradzającej za grzechy nasze, naszej parafii, ojczyzny i świata, z okazją do spowiedzi świętej.
  8. W przyszłą niedzielę, zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  9. Pielgrzymka Róż Różańcowych do Rokitna w niedzielę 2 października. Zapisy w zakrystii do piątku 23 września. Koszt autokaru 30 zł.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie