18 września 2021

XXV Niedziela Zwykła B – 19.09.2021

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  3. Kalendarze katolickie na 2022 rok można nabywać w zakrystii po 7 zł.
  4. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. W przyszłą sobotę IX Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza. Dokładne informacje na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
  6. Msza święta niedzielna w najbliższą sobotę wyjątkowo o godz.17.30.
  7. Pielgrzymka Róż Różańcowych i Margaretek do Rokitna w sobotę 3 października. Zapisy w zakrystii do przyszłej soboty włącznie.
  8. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.