23 września 2023

XXV Niedziela Zwykła A – 24.09.2023

1. Spotkanie duszpasterskie dla rodziców dzieci klas: IV,V i VI w środę o godz.18.30 w kościele.
  2. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W piątek 29 września, Święto Świętych Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. W czasie mszy świętej o godz.18.00 poświęcimy figurę św. Michała Archanioła, która została ufundowana przez byłą parafiankę Panią Stefanię Winiarczyk.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  6. Za tydzień ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się 7 października.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie naszej świątyni.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie