23 września 2017

XXV Niedziela Zwykła A – 24.09.2017

1. Dzisiaj w naszej Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej I Niedziela Synodalna.
  2. Zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry.
  3. W tym tygodniu msze święte: w Dychowie w poniedziałek, środę, piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00, w Brzózce we wtorek a w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. Spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej jutro – poniedziałek o godz. 17.00 w salce na plebanii.
  5. Spotkanie dla młodzieży klasy III gimnazjum przed sakramentem bierzmowania, w środę o godz.18.30 w salce na plebanii.
  6. Zbiórka kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.30 w kościele.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela października, tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych oraz adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  9. Za tydzień rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W Dychowie różaniec o godz.7.30, czyli przed ranną mszą świętą, dlatego w październiku nie będzie Godzinek.
  10. W przyszłą niedzielę ukaże się październikowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  11. W zakrystii, można nabyć diecezjalne kalendarze na 2018 rok w cenie 5 zł.
  12. Pielgrzymka różańcowa do Rokitna w tym roku w sobotę 7 października. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym do przyszłej soboty 30. Koszt pielgrzymki 30 zł. Serdecznie zapraszamy.
  13. Wizytacja Kanoniczna naszej parafii odbędzie się w niedzielę 5 listopada. Na wizytację przybędzie ks. Biskup Tadeusz Lityński. Pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej diecezji oraz upraszajmy łaski dla całej naszej rodziny parafialnej.
  14. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii oraz za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na malowanie świątyni w Dychowie.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie