19 września 2020

XXV Niedziela Zwykła A – 20.09.2020

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  3. Spotkanie dla młodzieży klasy VIII w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w środę o godz.18.00 w kościele. Rozpoczęcie mszą świętą, a następnie pierwsza konferencja w drugim roku przygotowania.
  4. W tygodniu msze święte tylko w Dychowie: w poniedziałek, środę, czwartek i piątek o godz.18.00, we wtorek o godz.10.00 a w sobotę tradycyjnie o godz.17.00 msza święta niedzielna.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W przyszłą sobotę, 26 września Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc dla migrantów i uchodźców.
  8. Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna w sobotę 3 października. Zapisy w zakrystii lub telefonicznie do przyszłej niedzieli.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.