19 października 2019

XXIX Niedziela Zwykła C – 20.10.2019

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna. Naszymi ofiarami do puszek wspieramy misyjną działalność Kościoła.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. PZC zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie kościoła.
  3. Dzisiaj msza święta dla dzieci i rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Papież Jan Paweł II w oczach dzieci” o godz.11.00.
  4. Dzisiaj ogólnopolskie liczenie wiernych uczestniczących w mszy świętej i przystępujących do komunii świętej dla celów statystycznych Kościoła.
  5. Spotkanie z rodzicami i dziećmi klasy III przed I Komunią świętą w czwartek o godz.18.30 w salce na plebanii.
  6. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele codziennie o godz.17.00. W poniedziałki, wtorki i czwartki różaniec prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ. W pozostałe dni przed mszą świętą wieczorną. W niedzielę różaniec o godz.7.30, czyli przed poranną mszą świętą, który prowadzą członkowie żywego różańca.
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o porządkowaniu cmentarzy i grobów oraz modlitwie za zmarłych w tradycyjnych wypominkach. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są karty wypominkowe. Bardzo gorąco proszę o wyraźne wypisywanie imion zmarłych.
  8. W październiku biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.15.30 do 16.15, lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.