Zawsze aktualne wiadomości

15 października 2022

XXIX Niedziela Zwykła C – 16.10.2022

  1. Dzisiaj przypada XXII Dzień Papieski. Tradycyjnie zbiórka do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierający uzdolnioną młodzież.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona już na zimowe ogrzewanie kościoła.
  3. We wtorek, 18 października w liturgii wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia oraz Patrona księdza Łukasza Mielnik. Będziemy o nich pamiętać w modlitwie różańcowej i mszy świętej w Brzózce o godz.17.00.
  4. Trwa miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie codziennie od poniedziałku do piątku o godz.17.00, w soboty o godz.16.30, a w niedziele o godz.7.30. W Bronkowie różaniec codziennie o godz.17.00, a w Brzózce we wtorki o godz.17.00. Serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej. Po adoracji o godz.17.00 różaniec.
  6. Zbliża się listopad, miesiąc pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Tradycyjne karty wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Bardzo proszę o czytelne wypisywanie imion i nazwisk zmarłych.
  7. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie
Ogłoszenia parafialne