16 października 2021

XXIX Niedziela Zwykła B – 17.10.2021

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona już na zimowe ogrzewanie kościoła.
  2. Jutro 18 października. W liturgii wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, Patrona Służby Zdrowia oraz Patrona księdza Łukasza Mielnik. Będziemy o nich pamiętać w modlitwie różańcowej.
  3. Nabożeństwa różańcowe w Dychowie codziennie. W tym tygodniu w poniedziałek, środę i piątek o godz.17.00, w sobotę o godz.16.30 a w niedzielę przed poranną mszą świętą, który poprowadzą członkowie żywego różańca. We wtorek i czwartek różaniec prowadzić będą wspólnoty parafialne o godz.17.00.
  4. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do godz.17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  5. Za tydzień Niedziela Misyjna, która rozpocznie w Kościele Tydzień Misyjny. Tradycyjnie zbiórka do puszek na działalność misyjną kościoła.
  6. Zbliża się listopad, miesiąc pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Tradycyjne karty wypominkowe wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Bardzo proszę o czytelne wypisywanie imion czy nazwisk zmarłych.
  7. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.