21 października 2023

XXIX Niedziela Zwykła A – 22.10.2023

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna, która rozpoczyna w Kościele Tydzień Misyjny. Tradycyjnie zbiórka do puszek na działalność misyjną kościoła.
  2. Dzisiaj liczenie wiernych uczestniczących w niedzielnych mszach świętych i przystępujących do komunii świętej, tzw. Dominicantes dla celów statystycznych Kościoła w Polsce.
  3. Nabożeństwa różańcowe w tym tygodniu: w Dychowie we wtorek, środę i piątek o godz.17.00, w sobotę o godz.16.30 i w niedzielę o godz.7.30. W Bronkowie w czwartek o godz.17.00. Serdecznie zapraszam dzieci z rodzicami, młodzież oraz wszystkich parafian.
  4. Spotkanie dla młodzieży klasy VII i VIII przed sakramentem bierzmowania w poniedziałek o godz.17.00 w salce na plebanii.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę, 28 października dzień imienin Ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.
  7. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz.11.00, uroczyste wprowadzenie relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów do naszego kościoła. Zapraszam serdecznie rodziny naszej parafii.
  8. W Uroczystość Wszystkich Świętych msze święte w naszej parafii według tradycyjnego porządku: w Dychowie o godz.8.00, w Brzózce o godz.9.00, w Bronkowie o godz.10.00, a po mszy świętej procesja na cmentarzu.                             W sąsiednich parafiach program mszy świętych i procesji na cmentarzach podobny jak w ubiegłych latach. Karty wypominkowe wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła.
  9. Biuro parafialne do końca marca czynne w środy i piątki od godz.15.30 do godz. 16.15, lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  10. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie naszej świątyni.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie