21 października 2017

XXIX Niedziela Zwykła A – 22.10.2017

1. Dzisiaj Niedziela Misyjna i początek Tygodnia Misyjnego. Tradycyjnie, naszymi ofiarami wspieramy misyjną działalność Kościoła.
  2. Dzisiaj, jak każdego roku, koncert papieski w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej z Bobrowic na mszy świętej o godz.11.00.
  3. Spotkanie młodzieży klasy VII i klasy II gimnazjum w środę o godz.18.00 w salce na plebanii. W czasie spotkania podział na grupy.
  4. W tygodniu różaniec codziennie o godz.17.00. W poniedziałki, wtorki i czwartki różaniec prowadzi Parafialny Oddział Akcji Katolickiej i Wspólnota dla Intronizacji NSPJ, w pozostałe dni przed wieczorną mszą świętą.
  5. W piątek w Dychowie, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.16.30 do 17.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę, 28 października dzień imienin Ks. Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy o modlitwie.
  7. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o porządkowaniu cmentarzy i grobów oraz modlitwie za zmarłych w tradycyjnych wypominkach. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są karty wypominkowe. Bardzo gorąco proszę o wyraźne wypisywanie imion zmarłych.
  8. W październiku biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.15.30 do 16.30.
  9. Wizytacja Kanoniczna naszej parafii odbędzie się w niedzielę 5 listopada. Na wizytację przybędzie ks. Biskup Tadeusz Lityński. Pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej diecezji oraz upraszajmy łaski dla całej naszej rodziny parafialnej.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii, oraz za ofiary złożone na tacę w ubiegłą niedzielę przeznaczone na zimowe ogrzewanie naszego kościoła.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie