10 września 2022

XXIV Niedziela Zwykła C – 11.09.2022

1. We wtorek, 13 września kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe o godz.17.30 a po nim msza święta.
  2. W środę, 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W całej Europie będzie to dzień modlitwy za Ukrainę. W Dychowie o godz.17.30 Droga Krzyżowa w intencji walczącej o wolność i niepodległość Ukrainy oraz o nawrócenie dla Rosji. Po nabożeństwie msza święta. Serdecznie zapraszam.
  3. W czwartek pierwsze zebranie rodziców dzieci klasy III w ramach przygotowania do I Komunii o godz.19.00 w kościele. Proszę o obecność wszystkich rodziców.
  4. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie we wtorek, środę, piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00, w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę 17 września rocznica agresji sowieckiej na Polskę.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficznoteologiczny w Zielonej Górze.
  8. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na zimowe ogrzewanie naszej świątyni.
  9. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się 1 października. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii do soboty 24 września.
  10. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii oraz na sprzątanie świątyni.