15 września 2018

XXIV Niedziela Zwykła B – 16.09.2018

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na malowanie naszej świątyni.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-teologiczny w Zielonej Górze.
  3. Dzisiaj msza święta dla dzieci w Dychowie o godz.11.00.
  4. W zakrystii, można nabyć diecezjalne kalendarze na 2019 rok w cenie 5 zł.
  5. We wtorek 18 września św. Stanisława Kostki, Patrona Młodzieży.
  6. Spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla młodzieży klasy VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum we środę, o godz.18.30 w salce na plebanii.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  8. Koncert Zespołu Artystycznego Żołnierzy Rezerwy ROTA w najbliższą niedzielę w kościele w Bobrowicach o godz.16.00.
  9. W przyszłą niedzielę, 23 września, Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców do Rokitna.
  10. Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretek do Rokitna w tym roku w sobotę 6 października. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym do soboty 29 września. Koszt pielgrzymki 30 zł. Serdecznie zapraszamy.
  11. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie