11 września 2021

XXIV Niedziela Zwykła B – 12.09.2021

1. Dzisiaj w naszej ojczyźnie świętujemy dzień ogłoszenia nowych błogosławionych: Kard. Stefana Wyszyńskiego i Elżbiety Czackiej.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Kalendarze katolickie na 2022 rok można nabywać w zakrystii po 7 zł.
  4. W poniedziałek, 13 września kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe o godz.17.30 a po nim msza święta.
  5. We wtorek, 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza święta w Dychowie o godz.18.00.
  6. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci klasy III w ramach przygotowania do I Komunii świętej w środę o godz.18.30 w kościele.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  8. W sobotę, 18 września święto św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski.
  9. Obowiązkowe nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty września. W najbliższą sobotę trzecia nauka o godz.18.00 w kościele.
  10. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od GWU a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  12. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  13. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.