16 września 2023

XXIV Niedziela Zwykła A – 17.09.2023

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficznoteologiczny w Zielonej Górze.
  2. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe w naszej świątyni.
  3. W tym tygodniu spotkania duszpasterskie z rodzicami dzieci naszej parafii. We wtorek zapraszam rodziców dzieci klasy I i II o godz.18.30 w kościele. W środę zapraszam rodziców dzieci klasy III w ramach rozpoczęcia bezpośredniego przygotowania do pierwszej komunii świętej o godz.18.30 w salce na plebanii. Kolejne spotkania w przyszłym tygodniu.
  4. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie we wtorek, środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W najbliższą sobotę Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli do Rokitna.
  7. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się 7 października. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii do soboty 30 września.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
                                                                                       Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
                                                                                   p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie