16 września 2017

XXIV Niedziela Zwykła A – 17.09.2017

1. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Tradycyjnie Parafialny Zespół Caritas zbiera ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na malowanie naszej świątyni.
  2. Dzisiaj msza święta dla dzieci w Dychowie o godz.11.00.
  3. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. Zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry.
  5. Spotkanie Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa we wtorek o godz. 18.00 w salce na plebanii.
  6. Spotkanie z rodzicami i dziećmi klasy III przed I Komunią, w środę o godz.18.00 w kościele. Rozpoczęcie mszą świętą.
  7. Zbiórka kandydatów na ministrantów w czwartek o godz. 16.30 w kościele.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  9. W zakrystii, można nabyć diecezjalne kalendarze na 2018 rok w cenie 5 zł.
  10. Pielgrzymka różańcowa do Rokitna w tym roku w sobotę 7 października. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym do soboty 30 września. Koszt pielgrzymki 30 zł. Serdecznie zapraszamy.
  11. Wizytacja Kanoniczna naszej parafii odbędzie się w niedzielę 5 listopada. Na wizytację przybędzie ks. Biskup Tadeusz Lityński. Pamiętajmy w modlitwach o Pasterzu naszej diecezji oraz upraszajmy łaski dla całej naszej rodziny parafialnej.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie