12 września 2020

XXIV Niedziela Zwykła A – 13.09.2020

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz modlitwy za dzieci, młodzież szkolną, nauczycieli i wychowawców.
  3. Jutro, 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Patronalne święto sąsiedniej Parafiiw Bobrowicach. Msza odpustowa dzisiaj o godz.13.00.
  4. W środę rozpoczęcie formacji do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klasy VII. Msza święta o godz.18.00 w kościele. Po mszy świętej zapisy i rozdanie indeksów. Na to pierwsze spotkanie, zapraszam młodzież i rodziców.
  5. W tygodniu msze święte tylko w Dychowie: w środę i piątek o godz.18.00, w czwartek o godz.10.00 a w sobotę o godz.15.00 msza święta ślubna, oraz tradycyjnie o godz.17.00 msza święta niedzielna.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W piątek, 18 września św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski.
  8. W sobotę 19 września Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu. Dokładne informacje na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła.
  9. Za tydzień zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  10. W przyszłą niedzielę o godz.11.00, msza święta dla dzieci.
  11. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.