7 września 2019

XXIII Niedziela Zwykła C – 08.09.2019

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  2. Dzisiaj, Święto Narodzenia NMP. Po wszystkich mszach świętych poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
  3. W zakrystii są do nabycia, diecezjalne kalendarze na przyszły rok w cenie 5 zł.
  4. Spotkanie z ministrantami we wtorek o godz.16.30 w kościele. Zapraszam także kandydatów na ministrantów.
  5. Spotkanie dla młodzieży klasy VIII, przed sakramentem bierzmowania w środę o godz.18.45 w salce na plebanii.
  6. Pierwsze spotkanie dla rodziców dzieci klasy III, w ramach przygotowania do I komunii, w czwartek o godz.19.00 w salce na plebanii.
  7. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00.
  8. W piątek 13 września kolejny dzień fatimski. Różaniec fatimski o godz.17.30 w ramach adoracji Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.
  9. W sobotę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej parafii, aby w każdej miejscowości o godz.15.00 przy krzyżu odmówić koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  10. Obowiązkowe nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty września o godz.18.00 w salce na plebanii.     W najbliższą sobotę druga nauka.
  11. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe naszego kościoła.
  12. W przyszłą niedzielę o godz.11.00, msza święta dla dzieci.
  13. Za tydzień zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  14. Biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.16.00 do godz.17.00, lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  15. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.