3 września 2022

XXIII Niedziela Zwykła C – 04.09.2022

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. W czwartek 8 września, Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej. Msza święta w Bronkowie o godz.18.00. Po mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
  4. Msze święte w tym tygodniu: w Bronkowie w czwartek o godz.18.00, w Dychowie w piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00. Nie będzie mszy świętej środę.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę, 10 września doroczna Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza. Program pielgrzymki i dokładne informacje na plakacie w gablocie przy kościele oraz na ulotkach wyłożonych przy wyjściu z kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  7. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.
  8. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.