8 września 2018

XXIII Niedziela Zwykła B – 09.09.2018

1. Dzisiaj rozpoczyna się VIII Tydzień Wychowania pod hasłem Wybór drogi.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. W zakrystii, można nabyć diecezjalne kalendarze na 2019 rok w cenie 5 zł.
  4. Zbiórka wszystkich ministrantów i kandydatów na ministrantów we wtorek o godz.16.30 w salce na plebanii.
  5. Spotkanie z rodzicami dzieci klasy trzeciej przed I Komunią świętą w środę po mszy świętej ok.18.30 w kościele.
  6. W czwartek 13 września, kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo fatimskie o godz.17.30 a następnie msza święta.
  7. W piątek 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  8. Pierwsze spotkanie i zapisy przed sakramentem bierzmowania dla klasy VII szkoły podstawowej w piątek. Rozpoczęcie spotkania mszą świętą o godz.18.00. Młodzież na spotkanie zapraszam obowiązkowo z rodzicami.
  9. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  10. Ostatnia nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, w sobotę o godz.18.00 w salce na plebanii. Kolejna seria nauk w pierwsze trzy soboty listopada.
  11. Za tydzień Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od GWU, a taca w Dychowie przeznaczona na malowanie naszej świątyni.
  12. W przyszłą niedzielę msza święta dla dzieci o godz.11.00.
  13. Za tydzień o godz.13.00 uroczystość odpustu parafialnego w Parafii Bobrowice.
  14. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  15. Pielgrzymka różańcowa do Rokitna w tym roku w niedzielę 7 października. Zapisy w zakrystii i biurze parafialnym do niedzieli 30 września. Koszt pielgrzymki 30 zł. Serdecznie zapraszamy.
  16. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie