9 września 2023

XXIII Niedziela Zwykła A – 10.09.2023

1. W środę, 13 września kolejny dzień fatimski. Nabożeństwo różańcowe o godz.17.30 a po nim msza święta.
  2. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna.
  3. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficznoteologiczny w Zielonej Górze.
  5. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary od Grona Wspierających Ubogich, a taca w Dychowie przeznaczona na cele remontowe w naszej świątyni.
  6. Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędzie się 7 października. Zapisy na pielgrzymkę w zakrystii do soboty 30 września.
  7. Biuro parafialne czynne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  8. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
                                                                                                                           Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
                                                                                                                          p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie