5 września 2020

XXIII Niedziela Zwykła A – 06.09.2020

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Dzisiaj poświęcenie tornistrów dla dzieci klasy pierwszej, na mszy świętej o godz.11.00. Zapraszam dzieci z rodzicami.
  3. Gazetka parafialna Jezu Ufam Tobie z przyczyn technicznych, ukaże się w przyszłą niedzielę.
  4. We wtorek, 8 września Święto Narodzenia NMP. Po mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
  5. Spotkanie z ministrantami we wtorek o godz.17.00 w kościele. Bardzo proszę o obecność.
  6. Pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci klasy III przed I Komunią, w środę po mszy świętej wieczornej ok. godz.18.30 w kościele.
  7. W tygodniu msze święte tylko w Dychowie: we wtorek, środę i piątek o godz.18.00, a w sobotę rano o godz.10.30 oraz msza święta niedzielna połączona ze ślubem o godz.17.00.
  8. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do godz.18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  9. W przyszłą sobotę 12 września, we wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi nabożeństwo fatimskie o godz.10.00.
  10. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w trzy kolejne soboty września o godz.18.00 w kościele w Dychowie. W najbliższą sobotę druga nauka.
  11. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania oraz modlitwy za dzieci, młodzież szkolną, nauczycieli i wychowawców.
  12. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.