27 sierpnia 2022

XXII Niedziela Zwykła C – 28.08.2022

1. Dzisiaj parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory na mszy świętej o godz.11.00.
  2. W czwartek, 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza święta w intencji wszystkich dzieci, nauczycieli, wychowawców, wszystkich pracowników szkoły i przedszkola o godz.8.00. W czasie mszy świętej poświęcimy tornistry i przybory szkolne dla dzieci klasy I.
  3. W czwartek 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. W modlitwie pamiętajmy o wszystkich poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  7. W najbliższą sobotę, piąte i ostatnie w tym roku nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca. Różaniec z rozważaniem o godz.16.00, a o godz.17.00 msza święta niedzielna.
  8. W sobotę dziękczynna pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców do Sanktuarium Maryjnego w Grodowcu. Wyjazd o godz.8.00 z parkingu przy plebanii. Powrót około godziny 18.00. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych zapraszamy do zakrystii.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  10. W przyszłą niedzielę ukaże się wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  11. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.
Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie