28 sierpnia 2021

XXII Niedziela Zwykła B – 29.08.2021

1. Dzisiaj parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory na mszy świętej o godz.11.00.
  2. W środę, 1 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza święta w intencji nauczycieli, wychowawców, wszystkich pracowników szkoły i przedszkola oraz w intencji wszystkich dzieci o godz.8.00. W czasie mszy świętej poświęcimy tornistry i przybory szkolne dla dzieci klasy I. Pamiętajmy o maseczkach i dezynfekcji rąk przed wejściem do kościoła.
  3. W środę 82 rocznica wybuchu II wojny światowej. W modlitwie pamiętajmy o wszystkich poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Odwiedziny chorych w ich domach tylko na wezwanie chorego lub jego rodziny.
  7. W najbliższą sobotę, piąte i ostatnie w tym roku nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca. Różaniec z rozważaniem o godz.16.00, a o godz.17.00 msza święta niedzielna.
  8. Obowiązkowe nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty września. W najbliższą sobotę pierwsza nauka o godz.18.00 w kościele.
  9. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych we wszystkich kościołach. W Dychowie na mszy świętej o godz.8.00.
  10. W przyszłą niedzielę ukaże się wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  11. Za tydzień Ogólnopolski Dzień Solidarności z Afgańczykami. Modlitwą i ofiarami do puszek chcemy wesprzeć potrzebujących mieszkańców Afganistanu.
  12. Biuro parafialne w czasie pandemii, czynne tylko po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  13. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i kościoła.