1 września 2018

XXII Niedziela Zwykła B – 02.09.2018

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego. Msza święta o godz. 8.00 w kościele, następnie uroczysty apel w szkole o godz.9.00.
  3. W dalszym ciągu trwa remont Katedry w Gorzowie. Kto chciałby wspomóc dzieło odnowienia Katedry może wysłać SMS: KATEDRA pod numer 72052, koszt 2,46 z VAT.
  4. W tym tygodniu msze święte w Dychowie: w środę i piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.16.00 msza święta ślubna. W Brzózce we wtorek a w Bronkowie w czwartek o godz.18.00. Przed mszą świętą okazja do spowiedzi świętej.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W sobotę 8 września, święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  7. Obowiązkowe nauki dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu Świętego w pierwsze trzy soboty września o godz.18.00 w salce na plebanii. Druga nauka już w najbliższą sobotę.
  8. Za tydzień ukaże się wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  9. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.

Proboszcz Parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie