2 września 2023

XXII Niedziela Zwykła A – 03.09.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Jutro, 4 września rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza święta w intencji wszystkich dzieci, nauczycieli, wychowawców, wszystkich pracowników szkoły i przedszkola o godz.8.00. W czasie mszy świętej poświęcimy tornistry i przybory szkolne dla dzieci klasy I.
  4. Msze święte w tym tygodniu: w Dychowie w środę i piątek o godz.18.00 oraz w sobotę o godz.17.00 jako niedzielna. W Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.30 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. W piątek 8 września, Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej. Msza święta o godz.18.00. Po mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
  7. Nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych w pierwsze trzy soboty września w salce na plebanii o godz.18.00.
  8. Biuro parafialne czynne w środy i piątki od godz.16.00 do 17.00, lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.
  9. Dziękuję serdecznie za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii, kościoła i plebanii.

Ks. Marek Kowal – Proboszcz Parafii
                                                                                       p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie