2 września 2017

XXII Niedziela Zwykła A – 03.09.2017

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Tradycyjnie zmiana tajemnic różańcowych i adoracje Najświętszego Sakramentu po wszystkich mszach świętych.
  2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła, możemy nabyć za dobrowolną ofiarę, wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie.
  3. Zachęcamy do nabywania cegiełek na odbudowę spalonej wieży naszej gorzowskiej katedry.
  4. W tym tygodniu msze święte w Dychowie tylko w piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.17.00. W Brzózce we wtorek a w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  5. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego. Msza święta o godz. 8.00 w kościele, następnie uroczysty apel w szkole o godz.9.00.
  6. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  7. W piątek, 8 września Święto Narodzenia NMP. Po mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego i nasion. W tym dniu we wszystkich kościołach naszej Ojczyzny, zostanie odczytany akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy całą wspólnotę parafialną.
  8. W sobotę 9 września od godz.18.00 do godz.21.00, w kościele parafialnym w Krośnie Odrzańskim będzie gościć poświęcona przez papieża Franciszka, figura Matki Bożej Fatimskiej, z której nawiedzeniem jest przypisany przywilej zyskania odpustu zupełnego. Program nawiedzenia wywieszony na tablicy ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.
  9. Obowiązkowe nauki przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, odbywają się w pierwsze trzy soboty września o godz.18.00 w salce na plebanii.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką życzliwość i pomoc przy kościele i plebanii.

Proboszcz parafii p.w.  Miłosierdzia Bożego  w  Dychowie