24 sierpnia 2019

XXI Niedziela Zwykła C – 25.08.2019

1. Dzisiaj parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony, na mszy świętej o godz.11.00. Zapraszamy delegacje z wieńcami ze wszystkich miejscowości naszej parafii.
  2. Jutro, 26 sierpnia. W naszej Ojczyźnie Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  3. W tym tygodniu msze święte w Dychowie w poniedziałek, piątek o godz.18.00 i w sobotę o godz.10.00 oraz w Bronkowie w czwartek o godz.18.00.
  4. W środę nie będzie mszy świętej, a także biuro parafialne będzie nieczynne z racji diecezjalnej konferencji duszpasterskiej dla księży w Paradyżu.
  5. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz.17.00 do 18.00 z okazją do spowiedzi świętej.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca września. Tradycyjnie zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  7. W przyszłą niedzielę 80 rocznica wybuchu II wojny światowej.
  8. Obowiązkowe nauki przed chrztem świętym dla rodziców i chrzestnych odbędą się w pierwsze trzy soboty września o godz.18.00 w salce na plebanii.
  9. Wrześniowy numer gazetki parafialnej Jezu Ufam Tobie, ukaże się za dwa tygodnie, w niedzielę 8 września.
  10. Bóg zapłać serdecznie za wszelką pomoc i wszystkie ofiary.